Вчені радять займатися сексом з криками

Науковці дослідили, що пари, які гучно стогнуть під час сексу, отримують більше задоволення.

Британські вчені радять коханцям займатися сексом з емоціями і гучними стогонами заради більшого задоволення.

Як повідомляє The Daily mail, науковці з Університету міста Лідс встановили, що є прямий зв’язок між емоціями в ліжку і відчуттями під час сексу.

Звуки під час статевого акту на підсвідомому рівні підтверджують, що обоє партнерів отримують задоволення. Це дозволяє коханцям почуватися впевненіше у собі і загострити відчуття.

З 70 жінок, які взяли участь у дослідженні, 92% зізналися, що стогнуть гучніше на початку сексу і перед тим, як їхні коханці мають завершити акт, тим самим підсилюють їхні емоційні переживання і відчуття.

Крім того 82% жінок переконані, що стогони у ліжку дозволяють їхнім партнерам самоствердитися. В цей же час науковці встановили, що жінки відчувають оргазм гостріше, ніж чоловіки через більшу концентрацію нервових вузлів на геніталіях, ніж у чоловіків.

"Існує думка, що жінки частіше вдають оргазм ніж чоловіки. Однак це лише говорить про те, що жінки ставляться відповідально до відчуттів свого партнера. Поряд з цим не можна науково пояснити, чому одні пари займаються цим гучніше за інших", — переконана експерт Трейсі Кокс.


Источник: “http://t-pravda.net/society/other/148272-vchen-radyat-zajmatisya-seksom-z-krikami.html?lang=ru”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя